top of page

KALİTE

Kalite Politikamız

 

Değişen, gelişen ülkemiz ve dünya koşullarına paralel olarak, bu güne kadar tesis etmiş olduğumuz güveni daha iyiye götürmek, fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılar nitelikte üretim yapmak ve hizmet sunmak firmamızın temel prensibidir. Kalite bilincinin sürekli olarak geliştirilmesinin tüm çalışanlarımızla birlikte olacağının bilincindeyiz. Bu nedenle çalışanlarımızın eğitimlerine ve çalışma ortamlarının sürekli iyileştirilmesine önem vereceğiz.

 

Vizyonumuz

 

Endümak Mak. San. ve Tic. A.Ş.'nin varlığı, imalatını yapmış olduğumuz makinelerin kalitesi ve müşterilerimizin memnuniyetine bağlıdır. Üretimini yapmış olduğumuz makinelerin, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılar nitelikte olması, 1978'den bu güne kadar tesis etmiş olduğumuz güveni ve kaliteyi daha ileri seviye götürme arzusu içindeyiz.

HIZLI SERVİS

Hızlı servis uygulamamız ile makinelerimizde oluşacak arızalar kısa sürede giderilerek bakım ve servis işlemleri yapılmaktadır.

BOL YEDEK PARÇA

Bol yedek parça stokumuz ile makinelerimizde oluşacak arızaların kısa sürede bakım ve servisi yapılabilmektedir.

TEKNİK DESTEK

Üretimini yaptığımız ürünlere ait hızlı ve ekonomik teknik yardım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

YÜKSEK VERİM

Yüksek verimli, güvenilir, düşük çalışma maliyetli ve uzun yıllar kullanılabilme özellikli makinelerimiz hizmetinizdedir.

bottom of page